چگونه می توان آمار بازدید سایت را بالا برد؟

چگونه می توان آمار بازدید سایت را بالا برد؟

شناسه: 2 آخرین ویرایش: شنبه 11 آبان 1392

برای اینکه بتوانید در اینترنت حضور فعالی داشته باشید نیاز است تا برای کسب و کار خود یک وب سایت راه اندازی کنید تا با جذب مخاطبان و افزایش ترافیک وب سایت بتوانید به فعالیت اینترنتی خود را ادامه دهید.

اما چگونه می توان آمار بازدید یک وب سایت را بالا برد؟

برای اینکه کاربران اینترنت را به سوی کسب و کار خود روانه سازید چندین گزینه در چیش روی خواهید داشت:

  1. پرداخت هزینه برای انجام تبلیغات
  2. فعالیت در شبکه های اجتماعی
  3. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو

هر کدام از این روشها مزایا و معایبی دارد

استفاده از تبلیغات پولی علاوه بر اینکه نیاز به صرف هزینه بسیار دارد عملا برای وب سایتهای تخصصی قابل استفاده نیست. زیرا اگر وب شرکتی در زمینه تولید پنجره های دو جداره داشته باشید، پیدا کردن وب سایت پربازدیدی که در این زمینه فعالیت می کند سخت خواهد بود و برای بسیاری از کسب و کارها چنین وب سایتهایی وجود ندارد.

برای جذب ترافیک از طریق فعالیت در شبکه های اجتماعی باید هر هفته بصورت متوسط 20 ساعت وقت صرف کنید تا کاربران را با کسب و کار خود آشنا کنید.

به دلیل تغییر دائمی الگوریتمهای موتورهای جستجو، بهینه سازی سایت برای گوگل و سایر موتورهای جستجو یک کار بسیار تخصصی می باشد و نیاز به داشتن یک پشتیبان حرفه ای خواهید داشت.

طراحی وب سایت استاندارد و بهینه سازی شده چه مزیتهایی دارد؟

اما بهینه سازی برای موتورهای جستجو نه به هزینه های بسیار زیاد تبلیغات و نه به صرف ساعتها در شبکه های اجتماعی نیاز دارد. تنها با داشتن یک وب سایت بهینه شده می توانید کاربرانی که به دنبال کالا و خدمات شما هستند را جذب کنید.