آموزش تبدیل وبلاگ به سایت به صورت رایگان

آموزش تبدیل وبلاگ به سایت به صورت رایگان

شناسه: 68 آخرین ویرایش: سه شنبه 04 فروردين 1394

بسیاری از کاربرانی که از سالها قبل کاربر اینترنت هستند می دانند که وبلاگها نقش مهمی در زندگی دیجیتالی آنها داشته است. هنوز هم وبلاگها جز رسانه های مهم در میان کاربران می باشند بگونه ای که با وجود شبکه های اجتماعی و ساده کردن ارتباط کاربران نیز از اهمیت وبلاگها کاسته نشد.

در این میان ممکن است برخی از کاربران بخواهند وبلاگ خود را به یک وب سایت تبدیل کنند که در ادامه با مراحل انجام این کار آشنا می شویم:

آموزش تبدیل وبلاگ به سایت

برای تبدیل وبلاگ به وب سایت معمولا یک دامنه خریداری می شود و دامنه را به وبلاگ متصل می کنند و همان وبلاگ با دو آدرس متفاوت در دسترس قرار می گیرد.

  1. آدرس اول همان دامنه خریداری شده است که به وبلاگ متصل می شود
  2. آدرس دوم نیز همان آدرس قبلی وبلاگ می باشد که همچنان در دسترس است

در روش اول پس از اینکه دامنه خریداری شد کافیست که آدرس سرور وبلاگ خود را در بخش DNS های دامنه وارد کنید و در بخش تنظیمات وبلاگ آدرس دامنه را وارد کنید.

اما استفاده از چندین دامنه برای وبلاگ یا وب سایت باعث می شود هر مطلب دارای چندین آدرس مختلف باشد و گوگل نمی داند که کدام مطلب را باید نمایش دهد و به همین دلیل با محتوای تکراری مبارزه می کند.

به همین دلیل درصورتیکه وبلاگ شما با دو آدرس در دسترس قرار گیرد احتمال اینکه ورودی گوگل شما کاهش پیدا کند بسیار زیاد خواهد بود.

درصورتیکه سرویس دهنده وبلاگ شما پس از اتصال دامنه به وبلاگ، آدرس قبلی را غیر فعال کند مشکلی وجود ندارد اما اگر این کار را نمی کند راهی نخواهید داشت جز اینکه یک وب سایت کامل و حرفه ای راه اندازی کنید.

طراحی وب سایت و تبدیل وبلاگ به یک وب سایت حرفه ای

برای تبدیل وبلاگ خود به یک وب سایت حرفه ای لطفا با ما تماس بگیرید تا وب سایتی حرفه ای و کارآمد برای شما راه اندازی کنیم.