مراحل طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

مراحل طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

شناسه: 70 آخرین ویرایش: پنجشنبه 06 فروردين 1394

فروشگاههای اینترنتی کم کم در حال جا افتادن در بین کاربران ایرانی هستند و هر ساله آمار فروش اینترنتی بالاتر می رود. به همین دلیل بسیاری از فروشندگان علاقه فراوانی دارند که یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنند و هرچه زودتر فروش اینترنتی خود را آغاز کنند.

اما به دلیل رقابت زیادی که در اینترنت وجود دارد باید این کار را با اطلاعات کافی انجام دهید، زیرا فروش اینترنتی با فروش سنتی تفاوتهای زیادی دارد.

مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی

ابتدا باید نوع محصولی که تصمیم دارید بفروش برسانید را مشخص کنید زیرا نرم افزار فروشگاه باید توانایی معرفی دقیق محصولات شما را داشته باشد.

برخی از انواع مختلف محصولات که امکانات نرم افزاری متفاوتی برای فروش آنها نیاز است:

  1. وسایل الکترونیکی
  2. پوشاک
  3. فایلهای دیجیتالی
  4. کارت شارژ
  5. و سایر کالاهای فیزیکی

پس از اینکه نوع کالاهای مورد نظر خود را مشخص کردید باید مراحل انتخاب دامنه، خرید دامنه، خرید هاست و طراحی فروشگاه آغاز شود. پیشنهاد می شود این کارها را با مشورت طراح خود انجام دهید تا نتیجه بهتری بدست بیاورید.

دریافت نماد اعتماد

درصورتیکه برای وب سایت خود نماد اعتماد دریافت کنید کاربران می توانند با خیال راحت از شما خرید کنند و نگران از دست رفتن پول خود نباشند.

استفاده از سیستم واسطه پستی یا COD

بسیاری از کاربران تمایل دارند که ابتدا کالای خود را دریافت کنند و سپس مبلغ کالا را بپردارند.

به همین دلیل سیستم COD ارائه شد که طرز کارش به این صورت است که وقتی سفارشی در فروشگاه ثبت شد و مدیر فروشگاه وضعیت کالا را به آماده ارسال تغییر داد، پستچی نزد فروشنده می رود و بسته پستی را دریافت می کند و از طریق سیستم پست برای خریدار ارسال می کند.

در شهر مقصد پستچی دیگری کالا را به خریدار تحویل می دهد و پس از رویت کالا مبلغ سفارش از خریدار دریافت می شود و به حساب فروشنده واریز می شود.

این روش نیز نقش موثری در جذب مشتریان بیشتر دارد و بسیاری از فروشگاههای اینترنتی از این روش برای افزایش فروش اجناس فیزیکی خود استفاده می کنند.

جهت طراحی فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید

جهت طراحی انواع وب سایت فروشگاهی شامل فروشگاه فایل و فروشگاه اجناس فیزیکی با ما تماس بگیرید.