در اینترنت چگونه مشتری جذب کنیم ؟

در اینترنت چگونه مشتری جذب کنیم ؟

شناسه: 74 آخرین ویرایش: دوشنبه 10 فروردين 1394

با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است تقریبا 80 درصد وبسایتها جنبه تجاری دارند و با هدف کسب درآمد از اینترنت راه اندازی شده اند.

80 درصد رقم قابل ملاحظه ای است و می توان این نتیجه را گرفت که اینترنت به سادگی می تواند باعث افزایش فروش شما شود.

اما برای اینکه بتوانید از اینترنت مشتری جذب کنید باید علاوه بر داشتن یک وب سایت با اصول بازاریابی اینترنتی آشنایی داشته باشید و بتوانید این روشها را بکار گیرید تا موفق شوید.

در ادامه با برخی از روشهایی که به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری جذب کنید آشنا می شویم.

روشهای جذب مشتری از اینترنت

بهینه سازی وب سایت برای گوگل موثر ترین راه ممکن برای جذب مشتری از اینترنت است و از این طریق خواهید توانست مشتریان زیادی به دست بیاورید.

برای بدست آوردن مشتری از گوگل هم نیاز دارید تا یک وب سایت سئو شده راه اندازی کنید و محتوای تخصصی در وب سایت درج کنید تا کاربران بدانند که یک شخص کار بلد در پشت صفحات وب سایت قرار دارد و می تواند نیازهای آنها را برطرف کند.

شبکه های اجتماعی نیز یکی از مکانهایی هستند که می توانید در آنها مشتریان فراوانی پیدا کنید، کافی است یک صفحه مخصوص به خود ایجاد کنید و در زمینه تخصصی خود اطلاعاتی در این شبکه ها به اشتراک بگذارید و این اطلاعات توسط کاربران لایک شود.

و در نهایت سعی کنید وب سایت خود را به یک برند معروف اینترنتی تبدیل کنید. به همین منظور در همه بنرهای تبلیغاتی نام وب سایت خود را درج کنید، در شبکه های اجتماعی آرم و لوگوی وب سایت را به اشتراک بگذارید و سعی کنید کاربران در مورد شما صحبت کنند.