طراحی وب سایت پاسخگو برای ابزارهای موبایل

طراحی وب سایت پاسخگو برای ابزارهای موبایل

شناسه: 81 آخرین ویرایش: دوشنبه 17 فروردين 1394

در گذشته همه کاربران از کامپیوترهای خانگی برای اتصال به اینترنت و مرور وب سایتها استفاده می کردند. اما در چند سال گذشته نحوه اتصال به اینترنت تغییرات گسترده ای کرده است و میزان استفاده از کامپیوترهای خانگی به میزان زیادی (در حد 50 درصد) کاهش پیدا کرده است.

رواج استفاده از موبایل و تبلت برای اتصال به اینترنت

از زمانی که تبلتها و گوشی های هوشمند در کشورهای مختلف در دست مردم قرار گرفته است دیگر همه انتظار دارند که در هر مکانی بتوانند به اینترنت دسترسی داشته باشند و محدود به محیط خانه نشوند.

کاربران می خواهند در مترو، دانشگاه، پارک، سینما و هنگام مسافرت نیز بتوانند به سادگی از اینترنت استفاده کنند.

به همین دلیل باید وب سایتها به گونه ای طراحی شوند که در موبایلها، تبلتها و مانیتورهای واید به شکل مناسب نمایش داده شوند تا نیاز به اسکرول افقی نداشته باشند.

در این میان گوگل نیز به وب سایتهایی که قالب پاسخگو یا واکنش گرا ندارند هشدار داده است که باید وب سایت خود را برای کاربران موبایل و تبلت بهینه سازی کنید تا در نتایج جستجویی که در موبایلها و تبلتها نمایش داده می شود حضور داشته باشید.

طراحی وب سایت پاسخگو

قالب وب سایت اهواز نت بصورت پاسخگو طراحی شده است و با کاهش عرض مرورگر پهنا و جایگاه عناصر صفحه تغییر می کنند تا در موبایلها و تبلتها به خوبی نمایش داده شوند. اگر اکنون سایز مرورگر خود را تغییر دهید قالب وب سایت اهولز نت تغییر خواهد کرد و می توانید بصورت عملی با نحوه کارکرد یک قالب پاسخگو آشنا شوید.

درصورتیکه مایل هستید شما هم چنین وب سایتی برای شرکت خود راه اندازی کنید لطفا با ما تماس بگیرید.