طراحی وب سایت در خوزستان

سایت طراحی شده آماده سایت طراحی شده آماده

برخی از سفارش دهندگان تمایل دارند که وب سایت خودشان را در مدت زمان بسیار کوتاهی راه اندازی کنند و نمی خواهند مدت زیادی در انتظار طراحی و برنامه نویسی وب سایت بمانند. به همین دلیل همواره پیشنهاد می شود که این سفارش دهندگان از سایتهای از قبل آماده شده استفاده . . .

شنبه 16 خرداد 1394 بدون نظر
چگونه در اینترنت کسب درآمد کنیم؟ چگونه در اینترنت کسب درآمد کنیم؟

اگر تصمیم گرفته اید که در اینترنت کار کنید و کسب درآمد کنید در همین ابتدا باید این مسائل را به شما یادآوری کنیم: راه اندازی کار اینترنتی ساده است اما پول درآوردن از اینترنت ساده نیست رقبای اینترنتی شما محدود به منطقه محل سکونت شما نیستند کاربران اینترنت سایتهای تکراری را دوست . . .

جمعه 15 خرداد 1394 بدون نظر
طراحی سایت فروش کتاب های درسی طراحی سایت فروش کتاب های درسی

با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان بخش مهمی از کاربران اینترنت را به خود اختصاص داده اند، اگر بتوانید یک فروشگاه کتاب حرفه ای راه اندازی کنید خواهید توانست میزان فروش کتابهای خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهید. علاوه بر فروش کتابهای درسی امکان . . .

پنجشنبه 14 خرداد 1394 بدون نظر
طراحی جدول در وب سایت طراحی جدول در وب سایت

طراحی بدون جدول یا TABLE LESS یکی از مباحثی است که در گذشته بحثهای بسیار زیادی پیرامون آن وجود داشت اما امروزه کمتر در این باره بحث می شود و دلیل آن صحبتهای مدیر بخش ضد اسپم گوگل است. چرا در مورد استفاده از جدول اختلاف نظر وجود دارد بسیاری از طراحان . . .

چهارشنبه 13 خرداد 1394 بدون نظر
مزایای سایت نسبت به وبلاگ مزایای سایت نسبت به وبلاگ

وبلاگ ها در ابتدا مکانی بودند که کاربران بتوانند در آن تصاویر، رویدادها و مطالب شخصی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و با آمدن شبکه های اجتماعی برخی از کاربران بجای استفاده از وبلاگ به این شبکه ها روی آوردند. اما استفاده از وب سایتها فقط محدود به استفاده . . .

سه شنبه 12 خرداد 1394 بدون نظر
سایت های طراحی شده با دست سایت های طراحی شده با دست

در حال حاضر نرم افزارهای متن باز بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد که با چند کلیک یک وب سایت برای شما راه اندازی می کنند و باعث می شوند که برای انجام کارهای خود نیاز به یک برنامه نویس نداشته باشید. اما این نرم افزارها معایبی دارند که گاه استفاده . . .

دوشنبه 11 خرداد 1394 بدون نظر
کسب و کار اینترنتی چگونه است کسب و کار اینترنتی چگونه است

بسیاری از افراد جامعه این تصور را دارند که نمی توان در اینترنت کسب و کار راه اندازی کرد و پذیرفتن این موضوع برایشان سخت است. اما برای ما که سالهاست از طریق اینترنت کسب درآمد می کنیم اوضاع به گونه دیگری است. چرا برخی این تصور را دارند که نمی . . .

يكشنبه 10 خرداد 1394 بدون نظر
چگونه در اینترنت تبلیغ کنیم چگونه در اینترنت تبلیغ کنیم

بسیاری از وب مسترها برای افزایش بازدیدکننده ها و افزایش فروش خود اقدام به تبلیغات در محیط اینترنت می کنند و همواره این کار در جریان است. نکات مهم در انتخاب وب سایتهای پربازدید فقط نباید به رنک آلکسا توجه کرد زیرا به سادگی می توان رنک آلکسا را کاهش داد تبلیغات در . . .

شنبه 09 خرداد 1394 بدون نظر
تبدیل سایت استاتیک به داینامیک تبدیل سایت استاتیک به داینامیک

به طور کل وب سایتها به دو نوع استاتیک و داینامیک تقسیم می شوند و تفاوت اصلی آنها در امکانات مدیریت و نحوه تعامل کاربرها با وب سایت می باشد. تفاوت سایتهای استاتیک و داینامیک وب سایتهای استاتیک قابل مقایسه با وب سایت های داینامیک نیستند و محدودیتهای بسیار زیادی برای شما . . .

جمعه 08 خرداد 1394 بدون نظر
چگونه در اینترنت پولدار شویم چگونه در اینترنت پولدار شویم

پول درآوردن در اینترنت کار جذابی است و اگر بتوانید یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنید تا سالها یک منبع درآمد ثابت خواهید داشت. از این طریق علاوه بر کسب درآمد، در میان کاربران اینترنت نیز به محبوبت می رسید. اما برای پول درآوردن از اینترنت چه کاری . . .

پنجشنبه 07 خرداد 1394 بدون نظر