طراحی وب سایت در خوزستان

تبدیل قالب انگلیسی به فارسی تبدیل قالب انگلیسی به فارسی

تعداد زیادی از وب مسترها تمایل دارند که از قالب های آماده استفاده کنند تا وب سایتی متفاوت و جذاب داشته باشند. اما بسیاری از قالب های آماده در اصل قالب های انگلیسی زبان هستند و توسط طراحان و یا خود وب مسترها به فارسی تبدیل شده اند. اگر بخواهید از . . .

چهارشنبه 06 خرداد 1394 بدون نظر
تبلیغات برای فروش بیشتر با هزینه کمتر تبلیغات برای فروش بیشتر با هزینه کمتر

اگر بخواهید فروش خود را برای مدت زیادی در حد مناسبی نگه دارید و در این مدت با کمبود بودجه و کاهش فروش مواجه نشوید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. مطمئن شدن از ماندگاری و بازگشت کاربران به وب سایت اگر تصمیم دارید مبلغ قابل توجهی صرف تبلیغات کنید، باید . . .

سه شنبه 05 خرداد 1394 بدون نظر
چگونه در اینترنت پول در بیاوریم چگونه در اینترنت پول در بیاوریم

اینترنت یک محیط مناسب برای راه اندازی کسب و کار می باشد و می توانید به سادگی کسب و تجارت آنلاین خود را راه اندازی کنید و از این طریق کسب درآمد کنید. قبل از شروع باید با شرایط کسب و کارهای مجازی آشنا شوید راه اندازی وب سایت به معنی کسب . . .

دوشنبه 04 خرداد 1394 بدون نظر
تفاوت دامین و ساب دامین تفاوت دامین و ساب دامین

برای توضیح دادن تفاوت دامنه و ساب دامنه باید گفت که وقتی بخواهید وب سایتی راه اندازی کنید حتما باید یک دامنه خریداری و ثبت کنید. دامنه ها چندین مشخصه دارند که در ادامه با آنها آشنا می شویم: دامنه ثبت شده در کل اینترنت یکتا خواهد بود و دامنه مشابهی ثبت . . .

يكشنبه 03 خرداد 1394 بدون نظر
بازاریابی اینترنتی با پورسانت بالا بازاریابی اینترنتی با پورسانت بالا

اینترنت دیگر یک چیز ناشناخته و نامفهوم نیست و می توان گفت اینترنت از یک چیز به یک ابزار مهم و تاثیر گذار در زندگی ما تبدیل شده است و بدون اینترنت کارهای بسیاری ناتمام می ماند. نقش غیرقابل انکار اینترنت در مبادلات تجاری باعث محبوب شدن این ابزار مهم در . . .

سه شنبه 29 ارديبهشت 1394 بدون نظر
طراحی قالب فروشگاه اینترنتی بهینه شده طراحی قالب فروشگاه اینترنتی بهینه شده

در اینترنت فروشگاههای فراوانی وجود دارد که کار را برای فعالیت فروشگاههای جدید دشوار می کند و اگر بخواهید مشتریان آنها را به سمت خود جذب کنید باید ترفندهای زیادی بکار ببرید تا به موفقیت برسید. ارزانترین راهها برای افزایش فروش فروشگاه شما چیست؟ بهینه سازی سایت برای گوگل بازاریابی محتوا فعالیت در شبکه . . .

دوشنبه 28 ارديبهشت 1394 بدون نظر
چرا طراحی وب سایت برای شرکتها ضروری است؟ چرا طراحی وب سایت برای شرکتها ضروری است؟

شرکتهای بازرگانی، تجاری و تولیدی همواره نیاز دارند تا از هر طریقی که ممکن است برای محصولات خود مشتریان جدیدی بدست بیاورند تا از رقبای سرسخت خود عقب نیافتند. استفاده تجاری از دنیای مجازی دنیای مجازی نیز مانند دنیای واقعی از یک بازار پر رونق برخوردار است و با پیشرفت سریع تکنولوژی . . .

يكشنبه 27 ارديبهشت 1394 بدون نظر
تعرفه طراحی سایت با php چقدر است؟ تعرفه طراحی سایت با php چقدر است؟

راه اندازی یک سایت اینترنتی که با زبان برنامه نویسی php راه اندازی شده باشد مزایای بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت که یکی از آنها قیمت مناسب تر آن می باشد. اما دلیل ارزان بودن سرورهای php چیست؟ این ارزانی بی دلیل نیست! سایتهای php عموما بر روی سیستم عامل . . .

سه شنبه 22 ارديبهشت 1394 بدون نظر
طراحی سایت یک میلیون و 200 هزار تومان طراحی سایت یک میلیون و 200 هزار تومان

راه اندازی یک وب سایت نقش مهمی در رونق بخشیدن به کسب و کار شما دارد و درصورتیکه تا کنون اقدام به طراحی سایت نکرده اید پیشنهاد میشود حتما این کار را انجام دهید. در ادامه لیست هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی وب سایت را قرار داده ایم. قیمت دامنه . . .

چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 بدون نظر
خرید دامنه برای وبلاگ بلاگفا و میهن بلاگ خرید دامنه برای وبلاگ بلاگفا و میهن بلاگ

اگر وبلاگها را برای فعالیت در دنیای مجازی انتخاب کرده اید و تصمیم دارید با خرید یک دامنه فعالیت وبلاگ خود را به صورت رسمی تری ادامه دهید باید بگویم که یک گام به جلو برداشته اید و این کار مزایای زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. برخی از مزایای . . .

سه شنبه 08 ارديبهشت 1394 بدون نظر