طراحی وب سایت در خوزستان

آموزش ساخت سایت املاک با وردپرس آموزش ساخت سایت املاک با وردپرس

همانطور که می دانید وردپرس یکی از نرم افزار های محبوب حال حاضر جهت راه اندازی و ایجاد وب سایت می باشد. وردپرس اساسا برای ایجاد وبلاگ ها توسعه داده شده است اما برای ساختن انواع مختلفی از وب سایت ها نیز به کار گرفته می شود. چه نوع وب سایت . . .

دوشنبه 24 فروردين 1394 بدون نظر
قالب سایت مشاور املاک زیبا و دوست داشتنی قالب سایت مشاور املاک زیبا و دوست داشتنی

راه اندازی وب سایت یکی از نیازهای اولیه هر بنگاه معاملاتی از جمله بنگاههای معاملات املاک می باشد زیرا به کمک وب سایتها می توانند کسب و کار خود را در اینترنت نیز داشته باشند و مشتریان فراوانی از اینترنت به دست بیاورند. اگر چنین وب سایتی داشته باشید خواهید توانست . . .

يكشنبه 23 فروردين 1394 بدون نظر
نحوه طراحی وب سایت چگونه است؟ نحوه طراحی وب سایت چگونه است؟

برای اینکه یک وب سایت راه اندازی کنید نیاز است که کارهای بسیار زیادی انجام دهید که در ادامه به صورت اجمالی با لیست کارهایی که باید انجام دهید آشنا می شویم: انتخاب و خرید دامنه تجزیه و تحلیل امکانات مورد نیاز وب سایت برنامه نویسی وب سایت تجزیه و تحلیل و طراحی دیتابیس طراحی . . .

شنبه 22 فروردين 1394 بدون نظر
برای ساخت وب سایت اختصاصی زیبا با ما تماس بگیرید برای ساخت وب سایت اختصاصی زیبا با ما تماس بگیرید

وب سایت ها می توانند نقش مهمی در ارتباط شما با مشتریان و مخاطبان شما داشته باشند. اگر وب سایتی داشته باشید که به خوبی از پس این کار برآید منافع بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد آورد. یک وب سایت زیبا و کاربردی چه مزایای برای مدیران خود دارد؟ می . . .

جمعه 21 فروردين 1394 بدون نظر
سایت شرکتی با جوملا چه معایبی دارد؟ سایت شرکتی با جوملا چه معایبی دارد؟

سیستم های مدیریت محتوای زیادی در اینترنت وجود دارد که مهمترین مشخصه آنها رایگان بودنشان است و همین نکته مهمترین دلیلی است که زمینه محبوب شدنشان در اینترنت را فراهم می کند. ابتدا به این نکته می پردازیم که چرا جوملا در میان کاربران محبوب است؟ جوملا رایگان است توسعه دهندگان فراوانی در . . .

پنجشنبه 20 فروردين 1394 بدون نظر
طراحی فروشگاه شرکت ها و کارخانه ها طراحی فروشگاه شرکت ها و کارخانه ها

شرکتها و کارخانجات از جمله مهمترین گروههایی هستند که می توانند سود سرشاری از اینترنت به دست بیاورند و می توان گفت بسیاری از مشتریان آنها در اینترنت فعال هستند و اگر این شرکتها اقدام به راه اندازی وب سایت نکنند مشتریان خود را در اینترنت از دست خواهند داد. مزایای . . .

چهارشنبه 19 فروردين 1394 بدون نظر
ساخت سایت برای بنگاه های معاملات املاک ساخت سایت برای بنگاه های معاملات املاک

همانطور که می دانید خرید، فروش، رهن و اجاره ملک یکی از کارهایست که تقریبا همه مردم با آن سروکار دارند و حداقل یک بار چنین معامله ای را انجام می دهند. نحوه یافتن مشتری اینترنتی برای املاک کاربران اینترنت برای اینکه کالای مورد نظر خود را بیابند اولین کاری که می . . .

سه شنبه 18 فروردين 1394 بدون نظر
طراحی وب سایت پاسخگو برای ابزارهای موبایل طراحی وب سایت پاسخگو برای ابزارهای موبایل

در گذشته همه کاربران از کامپیوترهای خانگی برای اتصال به اینترنت و مرور وب سایتها استفاده می کردند. اما در چند سال گذشته نحوه اتصال به اینترنت تغییرات گسترده ای کرده است و میزان استفاده از کامپیوترهای خانگی به میزان زیادی (در حد 50 درصد) کاهش پیدا کرده است. رواج استفاده . . .

دوشنبه 17 فروردين 1394 بدون نظر
طراحی وب سایت با html و css طراحی وب سایت با html و css

می توان گفت دنیای در هم تنیده وب بدون html و css هیچ جذابیتی ندارد و وظیفه ایجاد رابطه کاربری وب سایتها به کمک این دو زبان انجام می شود. برخی از کاربردهای html و css ایجاد عناصر وب سایت، عناصری مانند فرمها، جدولها، تصاویر و... ایجاد رابط کاربری وب سایت تعیین رنگ، فونت، . . .

يكشنبه 16 فروردين 1394 بدون نظر
مزایای سایت اینترنتی پر مخاطب مزایای سایت اینترنتی پر مخاطب

یک وب سایت را زمانی می توان وب سایت زنده و فعال به حساب آورد که دارای بازدیدکننده و مخاطب باشد. حال اگر تعداد بازدیدکنندگان یک وب سایت به هزاران نفر در روز برسد مدیران وب سایت می توانند از این ترافیک کسب درآمد کنند. یک وب سایت پر بازدید چه . . .

شنبه 15 فروردين 1394 بدون نظر